HAKKIMIZDA

Gürel Yapı İnşaat olarak kurulduğumuz dönemler arasında pek çok projeye iş ortaklığı yaptık ve kurucumuz aracılığı ile inşaat sektöründe ticari hayatımıza başlamış bulunuyoruz. Yılların tecrübesine sahip olan kurucularımızın bilgi ve birikimleri ile her geçen gün artış gösteren inşaat sayımız her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Yaptığımız binaların modern yapısı ve mimari anlayışı ile yönetmeliklere uygun sunmuş olduğumuz hizmetimiz sayesinde tüm yapılarda çevre duyarlılığının yanında konutlarımız da yaşayacak olan kişilerin de güvenliğini ön planda tutmayı ihmal etmiyoruz. Gürel İnşaat olarak yapı statiği ile mimariyi tam olarak birleştirmiş bulunuyor ve projelerimizin tamamında iç tasarımın yanında inşaat fonksiyonelliğinin de bulunuyor olması kalite odaklı duyarlılığımızın en büyük kanıtıdır.İnşaat sektöründeki bugün ki konumumuzun haklı gururunu yaşayarak müşterilerimizden almış olduğumuz güven ile her geçen gün daha büyük projelere imza atabiliyoruz. Üstelik inşa ettiğimiz binalarda kullanmış olduğumuz tüm ürünlerin gerek mimari tasarım açısından gerekse üretiminin kalitesi bakımından uluslararası standartlara uygun olmasına özen gösteriyoruz. Yurt içi müşterilerimize göstermiş olduğumuz kalite olgusunu yurt dışı müşterilerimize de hizmetlerimiz esnasında gösteriyor ve müşterilerimizin hizmet, beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek olan tüm düzenlemeleri gerektiği şekilde gerçekleştiriyoruz. Gürel Yapı İnşaat olarak odak noktamız olan ilke ve amaçlarımız:Değişen müşteri beklentilerine hızlı yanıt vererek gereken iyileştirmeleri kısa süre içerisinde gerçekleştirmek ve faaliyetlerimizin etkinliğinin sürmesini sağlamak, Kaliteli hizmet sunabilmenin sadece bizim kalitemiz ile sınırlı olmayacağını biliyor ve kaliteli hizmet sunabilmek için tedarikçi ve taşeronlarımızın da kalitelerini yükseltmeyi amaç ediniyoruz.

Vizyon

Gürel Yapı İnşaat olarak güvenilir, kaliteli, yaratıcı ve estetik görünüşe sahip yapılar inşa edebilmek amacı ile diğer inşaat firmaları gibi sıradan olmayan yapılar inşa etmeyi vizyon edinmiş bulunuyoruz. Şehir ve semt fark etmeden inşa ettiğimiz her yerin değerine değer katmayı hedefliyoruz ve yaptığımız binalarda modern mimari anlayışının hakim olmasına özen göstermeye çalışıyoruz. Ayrıca yaptığımız tüm inşaatlarda yönetmelikler gereği istenen şartlara uyum sağlanmasına dikkat edildiği için yapıtların tamamlanmasının ardından müşterilerimizin sorun yaşamayacağından da emin olabiliyoruz.

Yapılarımızın tamamında özen gösterdiğimiz en önemli noktalardan biri de yapılarımızın özellikle çevre duyarlılığı konusunda hassas ve can güvenliği açısından özen gösterilerek inşa edilmesine odaklanıyoruz. Hem mimari hem de modern yapı statiğine dikkat ederek geliştirmiş olduğumuz projelerimizde iç tasarımın yanında inşaatın fonksiyonel olmasına da özen gösteriyor ve odak noktamıza kaliteyi alarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.Gürel Yapı İnşaat olarak en önemli amacımız güvenlik olmakla birlikte müşterilerimizin bize olan güveninin sonucunu almasını sağlamak amacı ile iş ahlakımızdan ödün vermeksizin ve doğaya hasar vermeyen ürünler kullanmayı görev edinmiş bulunuyoruz. Ayrıca en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmayı kuruluş amacımız olarak görev edinmiş bulunuyoruz.Gürel Yapı İnşaat olarak öncelikli vizyonumuz kaliteli yapı inşaat malzemeleri ile inşa edilmiş projeler geliştirmektir. Bu sayede bizi tercih eden müşterilerimizin de güvenliğini sağlayabileceğimizden emin olmuş olabiliyoruz.

Misyon

Kuruluşumuzun ilk günü itibari ile inşaat sektöründe yeni uygulamalar öncülük etmeye çalışıyor ve sunulan talepleri en başarılı ve kaliteli şekilde gerçekleştirerek uluslararası alana taşıyabilen, aktif hizmet sunmuş olduğumuz alanlarda, yönlendiren ve öncü rol oynayan firma olmayı misyonumuz olarak kabul etmiş bulunuyoruz. Sadece yurtiçi değil yurtdışından da gelen talepleri değerlendirerek genel yasalar uyarınca gerekli düzenleme ve geçerli yasal şartnamelere uygun cevaplar oluşturarak uluslararası düzeyde de var olduğumuzu müşterilerimize kanıtlıyor. Yurtiçindeki kalitemizin yurtdışında da sürmeye devam ettiğini sunmuş olduğumuz hizmetler ile kanıtlıyoruz.

Projelerimiz sonucunda gerçekleştirdiğimiz tüm yapıların kesinlikle doğaya saygılı, güvenilir ve yasal gereklilere uygun olmasına özen gösteriyoruz. Üstelik tüm yapılarımızda en üst kaliteye ulaşabilmek için sadece kendi kalitemizin yeterli olmayacağını biliyor ve bizimle çalışmakta olan tüm taşeronlarla tedarikçilerin hizmet standartlarımıza uygun olup olmamasına özen gösteriyoruz. Bu sayede bizimle aynı kaliteye sahip kişiler ile çalışmayı amaç edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz süreç içerisinde tüm hizmetlerimizi sonuna kadar yerine getirebiliyoruz.Gürel Yapı İnşaat olarak bir dünya markası olma hedefimiz doğrultusunda önümüze geçen tüm fırsatları değerlendiriyor ve belirlediğimiz hedeflere inanarak hareket ediyoruz. Üstelik değerlerimizi gerçekleştirdiğimize inanarak hareket ediyoruz ve kaliteden ödün vermeden hedeflerimizi gerçekleştirebilmeyi amaçlıyoruz. Yönetim kadromuzun eğitimli, tecrübeli ve alanında uzman olması sayesinde fırsatların tamamını diğer inşaat firmalarından önce görerek hepsinden önce gereken değerlendirmeleri gerçekleştirebiliyoruz.

Konsept Tasarım

İç mekan tasarımında konsept olguları son derece önemli bir yer kaplamaktadır ve konsept tasarımdan kasıt belirli tür veya belirli bir tarz için uygun tasarımı gerçekleştirmek anlamında kullanılmaktadır.

Uygulama Projeleri

Uygulama projesi, ön proje ve kesin proje çizimlerinin son aşamasını ifade etmektedir. Ayrıca uygulama projelerinde çizilen her çizgi ve yazılan yazıların hatta projeye konulmakta olan her ölçünün bir elemanı ifade ettiği belirtilmelidir.

Uygulama ve İnşaat

Uygulama ve inşaat aşaması projenin en önemli aşamaları arasında yer almaktadır. Bu aşamada inşaat firmalarının belirlenen hedefler doğrultusunda mekan için genel tasarımları yapması, plan için alternatifleri hazırlaması ve 3 boyutlu tasarımların çiziminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Proje Yönetimi

İnşaat projelerinde proje yönetimi son derece önemlidir. Çünkü kalite, zaman ve bütçe hedeflerinde başarıya ulaşabilmek amacı ile sürecin kaliteli yürütülmesi gerekmektedir.

Yeni Bir Projeniz mi Var ?

Sizinle iletişime geçebilmemiz için, Proje Formumuzu doldurmanız yeterli...